Otopark Takip Sistemi

Otopark Takip Sistemi

Personel ve Yönetici yetki seviyesi
Personel sadece arac giriş,çıkış ve gider işlemlerini yapabilir. Yaptığı işlemleri silemez.

İstediğiniz sayıda tür ve her türe farklı fiyat, artış süresi, artış ücreti belirleyebilirsiniz.
Günlük, aylık veya istediğiniz aralıkta detaylı kasa raporu alabilirsiniz.
Kiralama arşivi ile bir araca ait girişleri yada seçtiğiniz aralıkta giriş çıkış yapan araçların detaylı raporunu alabilirsiniz.

Bazı otoparklarda kömür satışıda olduğu için stok ve sıcak satış modülü vardır ve detaylı müşteri hesap takibi yapılabilmektedir.

Abone takibi ile müşterilerinize barkodlu abone kartı tanımlayabilir ve çıktı alabilirsiniz. Aboneniz Bu kart ile giriş çıkış yapabilir. Bir müşteri birden fazla abone kartı tanımlanabilir. Her kart için başlangıç ve bitiş tarihi ile dönem takibi yapılmaktadır. Aktif dönemi bulunmayan kart ile giriş yapılmaya çalışıldığında gerekli uyarılar ekranda belirir ve araç girişi için ücretli giriş yapılabilmesi için giriş yöntemi veya dönem yenileme için bağlantı verilmektedir.

Araç girişi plaka veya abone numarası ile yapılmaktadır. Plaka veya abone kodu okutulduğunda araç girişi gerçekleşir ve müşteri bilgi fişi yazdırma ekranı otomatikmen gelir. Yani giriş yaparken zaman kaybınız olmaz. Çıkış yapmamış bir plaka için tekrar giriş işlemi yapılamaz. Her girişte sistem otomatik etiket numarası verir bu numarayı anahtarlara yazıp yapıştırabilir anahtar arama derdinden de kurtulmuş olursunuz. anahtar etiket numarası 99 dan sonra tekrar 1 den devam etmektedir.

Araç çıkışı hesap kesimi için müşteri fişindeki barkodu okutmanız yeterlidir. Giriş zamanı kaldığı süre ve tutar ekrana gelir. Hesap kesme işleminde ödemenin nakit mi kredi kartımı olduğunu seçebilirsiniz.

Hesap hareketlerinizde nakit alınanlar ve kreti kartı ile ödenenler raporlanacaktır.

Yan ekran uygulaması vardır. Araç ve giriş işlemlerinde ikinci bir ekran kullanarak müşterinize giriş ve çıkış esnasında giriş/çıkış saati kaldığı süre ve tutarı eş zamanlı olarak gösterebilirsiniz.

Verilerinizi yedekleyebilir, Fişte görünen firma bilgilerinizi açılış kapanış saatinizi sistem ayarlarından değiştirebilirsiniz